Maaltijden

CAREZZO KLEINE MAALTIJDEN MET EXTRA EIWIT

Carezzo heeft een kleine warme maaltijd van 350 gram, de hoeveelheid die vaak wel wordt opgegeten. Die kleine maaltijd heeft 30+ gram eiwit, het streefdoel waarmee u voldoende eiwit eet in de hoofdmaaltijd.
De koelverse maaltijd heeft een gezellige verpakking die gemakkelijk te openen is, en kan opgewarmd worden in de magnetron

KEUZE UIT 10 POPULAIRE SMAKEN

Carezzo biedt een keuze uit 10 populaire smaken, die u kunt afwisselen zoals u wilt, en bij elke kleine maaltijd krijgt u dezelfde hoeveelheid eiwit dat u nodig heeft.

Download hier de voedingswaardentabelGa naar de webshop

VOEDINGSWAARDE INFORMATIE

NaamEnergie (kJ)Energie (kCal)Vetten (g)Waarvan Verzadigd (g)Koolhydraten (g)Waarvan Suikers (g)Eiwitten (g)Zout (g)
Voedingswaarde per 100g
Kipragoutschotel met rijst, doperwten en worteltjes5021203,72,511,71,39,2
0,82
Kipsaté met nasi en Sajourboontjes6071455,51,814,35,98,70,81
Zoete stoofpot van rundvlees met puree en gesmoorde prei5031204,62,26,43,39,70,78
Boerenkoolstampot met rookworst6111478,73,38,11,18,60,83
Hutspot met hachee4501083,81,99,12,58,60,85
Runderstooflapje met puree en rode kool4521083,81,68,93,18,60,76
Macaroni Bolognese5881404,20,915,42,78,80,75
Pasta penne met zalm en vergeten groenten6241498,03,210,01,98,60,70
Babi Pangang met bami en atjar ananas5751354,81,014,15,88,70,81
Varkenshaas met puree en botergroenten4821154,92,17,61,59,50,78