Maaltijden

CAREZZO KLEINE MAALTIJDEN MET EXTRA EIWIT

Carezzo heeft een kleine warme maaltijd van 350 gram, de hoeveelheid die vaak wel wordt opgegeten. Die kleine maaltijd heeft 30+ gram eiwit, het streefdoel waarmee u voldoende eiwit eet in de hoofdmaaltijd.
De koelverse maaltijd heeft een gezellige verpakking die gemakkelijk te openen is, en kan opgewarmd worden in de magnetron

KEUZE UIT 10 POPULAIRE SMAKEN

Carezzo biedt een keuze uit 10 populaire smaken, die u kunt afwisselen zoals u wilt, en bij elke kleine maaltijd krijgt u dezelfde hoeveelheid eiwit dat u nodig heeft.

Download hier de voedingswaardentabelGa naar de webshop

VOEDINGSWAARDE INFORMATIE

NaamEnergie (kJ)Energie (kCal)Vetten (g)Waarvan Verzadigd (g)Koolhydraten (g)Waarvan Suikers (g)Eiwitten (g)Zout (g)
Voedingswaarde per 100g
Kipragoutschotel met rijst, doperwten en worteltjes4891183,52,611,41,19,4
0,83
Kipsaté met nasi en Sajourboontjes5751375,11,713,26,08,70,83
Zoete stoofpot van rundvlees met puree en gesmoorde prei4771144,52,38,93,48,90,77
Boerenkoolstampot met rookworst6171488,63,48,21,08,80,82
Hutspot met hachee4461063,81,68,82,38,60,82
Runderstooflapje met puree en rode kool4541083,91,78,83,18,60,76
Macaroni Bolognese5921414,00,916,22,98,70,76
Pasta penne met zalm en vergeten groenten6191497,93,09,92,08,70,63
Babi Pangang met bami en atjar ananas5751374,71,114,26,08,90,84
Varkenshaas met puree en botergroenten4871175,02,37,51,59,70,78