HEALTH, FOOD & TECHNOLOGY, 15 JUNI, ACHMEA ZEIST
Donderdag 15 juni 2017 zal in het Congrescentrum Achmea te Zeist het event Health, Food & Technology georganiseerd worden.
Carezzo Nutrition is partner van het event. Fred Bergmans is uitgenodigd voor het expertpanel en zal een breakout sessie geven ‘van wetenschap naar oplossing’. Carezzo Nutrition vindt het van belang dat innovatie in voeding en innovatie in de zorg elkaar ondersteunen.
Waar gaat dit event over? We staan aan de vooravond van een tech revolutie in food. Cross-overs tussen voeding, technologie en big data versnellen innovatie op het gebied van duurzame, veilige en gezonde voeding. Health, Food & Technology gaat in op actuele technologische ontwikkelingen, toepassingen en kansen om voeding en zorg te verbinden. Doel is om innovators uit IT, food en zorg samen te brengen. Meer informatie over Health, Food & Technology.
Carezzo Nutrition verzorgt de breakout sessie ‘Van Wetenschap naar Oplossing’.
- Een project van Wageningen Universiteit en Ziekenhuis Gelderse vallei.
- Wetenschappelijk onderzoek en testen in de kwetsbare doelgroepen.
- Impact van verandering in de voedingsstrategie.
- Nieuwe oplossingen in de aanpak van ondervoeding.
Tijdens deze dag laten we voorbeelden zien van organisaties die van (alledaagse) data, waardevolle kennis maken op het gebied van gezondheid en nieuwe technieken toepassen. Ook besteden we aandacht aan technologie-investeerders die via toepassingen ook de foodmarkt betreden.
Thema’s die aan bod komen zijn:
- Technologie / data.
- Gepersonaliseerde voeding.
- Verandering van gedrag en verandering van de omgeving.
Bekijk het volledige programma op de website van Health, Food & Technology.
